هزینه طراحی سایت فروشگاهی و شرکتی

دوشنبه, 08 دی 1399 13:09
امتیاز شما به این مطلب
(8 رای‌ها)

تعرفه طراحی سایت فروشگاه

 

تعرفه طراحی سایت به عوامل مختلفی بستگی دارد و با توجه به نوسانات موجود در کشور، قیمت آن تغییر می کند. در این محتوا سعی داریم به صورت کامل برای کاربران توضیح دهیم. خیلی از کاربران از تعرفه های طراحی سایت مطلع نیستند و با دیدن تفاوت در هزینه طراحی سایت دچار شک و تردید می شوند.

تعرفه طراحی سایت

طراحی سایت دارای مراحل و امکانات متفاوت است؛ که هر شرکت و یا گروه طراحی سایت بصورت متفاوتی انجام می دهند. تعرفه های طراحی وب سایت شامل موارد زیر است:

  • هزینه ثبت دامنه (بعضی از افراد خود، ثبت دامنه را انجام می دهند؛ که این مورد می تواند از هزینه های طراحی سایت کم شود)
  • هزینه اختصاص هاستینگ
  • هزینه پیاده سازی وب سایت
  • هزینه تکمیل مطالب اولیه سایت
  • هزینه گرافیک وب سایت (در صورت تمایل مشتری)
  • هزینه آموزش پنل مدیریت(این آموزش می تواند خصوصی باشد و یا عمومی بصورت ارسال فیلم آموزش انجام شود)
  • هزینه اپلیکیشن موبایل مخصوص سایت (گروه طراحی سایت وب پویا، در زمان های خاص این اپلیکیشن را بصورت رایگان در اختیار مشتریان قرار می دهد)
  • هزینه پشتیبانی سایت (به مدت یکسال بصورت رایگان)

سئو و بهینه سازی وب سایت در صورت تمایل برای مشتریان عزیز انجام می شود.

 

هزینه ثبت دامنه

دامنه چندین نوع است. دامنه ir سالیانه در حدود 6000 هزار تومان است و دامنه های com و co به دلیل اینکه با قیمت دلار محاسبه میشود، مدام درحال تغییر است. برای مثال در سال 1399 و با دلار به قیمت 28/000، این نوع دامنه حدود 300/000 میباشد. دامنه های دیگری مانند tv  و... دارای قیمت های بیشتر می باشد، اما اگر شما دارای دامنه هستید و می خواهید طراحی سایت انجام دهید ویا فروشگاه اینترنتی راه بیندازید، هزینه ثبت دامنه از هزینه ساخت فروشگاه اینترنتی کم می شود.

 

بیشتر بخوانید: هزینه طراحی وب سایت با وردپرس (تعرفه 99)

 

هزینه اختصاص هاستینگ

هاستینگ فضایی است که شما سایت و اطلاعات سایت را روی آن ذخیره می کنید و برای طراحی سایت لازم می باشد. پایه اولیه میزان هاست 500 مگابایت ، 1 یا 2 گیگابایت است؛ ولی با توجه به نوع سایت شما و فضای مورد نیازتان، هاست هر زمان که مایل باشید قابل ارتقا می باشد. در تاریخ خرداد ماه سال 1399، قیمت 1 گیگابایت فضا در حدود 120 هزار تومان سالیانه می باشد و برای ارتقا آن باید ما به تفاوت آن را تا پلن هاست بالاتر پرداخت نمایید. البته این هزینه کلی است و هزینه هاست بستگی به این دارد که از کدام شرکت می باشد.

 

هزینه پیاده سازی وب سایت

بعضی از قالب های طراحی سایت رایگان است؛ ولی بعضی از قالب ها رایگان نیستند. قالب سیستم مدیریت محتوا وردپرس حدود 300 تا 500 هزار تومان می باشد. ولی گروه طراحی سایت وب پویا از قالب های حرفه ای استفاده می کند.

 

هزینه طراحی سایت فروشگاهی و شرکتی

 

هزینه تکمیل مطالب اولیه سایت

تیم وب پویا، مطالب اولیه مناسب سایت و لوگوی سایت را رایگان طراحی می کند. ولی اگر کارفرما مایل باشد، با توجه به سایت و محتوای سایت، تیم ما مطالب سئو شده را وارد سایت می کند و هزینه وارد کردن محتوای سایت با توجه به سایت شما می باشد.

 

هزینه آموزش پنل مدیریت

گروه طراحی سایت وب پویا برای مشتریانی که سفارش طراحی سایت فروشگاهی ،طراحی سایت شرکتی ،طراحی سایت خبری ،طراحی سایت تخفیف گروهی و... را می دهند فیلم آموزشی بصورت رایگان در اختیارشان قرار می دهد. ولی اگر نیاز به آموزش خصوصی داشته باشند، می توانند از طریق Any desk آموزش ببینند و هزینه آموزش با توجه به ساعت آموزش تعیین می شود.

 

هزینه اپلیکیشن موبایل مخصوص سایت

هزینه اپلیکیشن اندروید 500 هزار تومان می باشد؛ ولی در اکثر مواقع شرکت وب پویا این اپلیکیشن را برای مشتریان عزیزی که سفارش طراحی سایت فروشگاهی ،طراحی سایت شرکتی ،طراحی سایت خبری ،طراحی سایت تخفیف گروهی و... را می دهند، رایگان در اختیارشان قرار می دهد.

 

هزینه پشتیبانی سایت

گروه وب پویا به مدت یک سال، پشتیبانی سایت را از طریق برنامه تیکتینگ رایگان انجام می دهد و پس از یک سال بنابر درخواست مشتریان، با توجه به نوع سایت با مقداری هزینه پشتیبانی سایت را بر عهده می گیرد.

 

هزینه سئو و بهینه سازی سایت

اگر مشتریان عزیز تمایل به سئو سایت داشته باشند، با توجه به سایتشان و کلمات کلیدی مورد نظرشان، هزینه ای برای هر کلمه در نظر گرفته می شود. ممکن است بعضی کاربران در حال حاضر از سئو اطلاعی نداشته باشند، می توانند بصورت مختصر، موضوع مورد نظر خود را در گوگل  سرچ کرده و گوگل، سایت هایی با سئو قوی را در ابتدای صفحه نشان میدهد. شما نیز می توانید از این سایت ها ایده گرفته و سایت خود را کمی سئو کنید.

برای سئو تضمینی سایت با شرکت وب پویا در ارتباط باشد.

با توجه به نوسان قیمت ها این مطلب در 17 آبان 1399 بروز شده است.

 

تماس با وب پویا

بروزرسانی در دوشنبه, 08 دی 1399 13:09

نیاز به مشاوره دارید؟

با ما در تماس باشید

شمـاره های تمـاس:  36612265-031 / 09129252046 / 09133045663
پسـت الـکترونیـک: info at webpouya.com
ساعـات کـاری: شنبه تا چهارشنبه / 9 صبح الی 5 بعدازظهر

اینماد و مجوزها

نماد و افتخارات وب پویا

             کانال تلگرام وب پویا  صفحه اینستاگرام وب پویا  کانال آپارات وب پویا