هزینه طراحی سایت فروشگاهی و شرکتی

نوشته شده توسط 
منتشرشده در خدمات طراحی سایت
جمعه, 05 خرداد 1396 11:35
این مورد را ارزیابی کنید
(8 رای‌ها)

طراحی سایت تعرفه هایی دارد که در این محتوا سعی داریم بصورت کامل برای کاربران توضیح دهیم خیلی از کاربران از تعرفه های طراحی سایت مطلع نیستند و با دیدن تفاوت در هزینه طراحی سایت دچار شک و تردید می شوند. طراحی سایت دارای مراحل و امکانات متفاوت است که هر شرکت و یا گروه طراحی سایت بصورت متفاوتی انجام می دهند. تعرفه های طراحی وب سایت شامل موارد زیر است:

تعرفه طراحی سایت فروشگاه

  • هزینه ثبت دامنه (بعضی از افراد خود ثبت دامنه را انجام می دهند که این مورد می تواند از هزینه های طراحی سایت کم شود)
  • هزینه اختصاص هاستینگ
  • هزینه پیاده سازی وب سایت
  • هزینه تکمیل مطالب اولیه سایت
  • هزینه گرافیک وب سایت (در صورت تمایل مشتری)
  • هزینه آموزش پنل مدیریت(این آموزش می توانند خصوصی باشد و یا عمومی بصورت ارسال فیلم آموزش انجام شود)
  • هزینه اپلیکیشن موبایل مخصوص سایت (گروه طراحی سایت وب پویا در زمان های خاص این اپلیکیشن را بصورت رایگان در اختیار مشتریان قرار می دهد)
  • هزینه پشتیبانی سایت (به مدت یکسال بصورت رایگان)

سئو و بهینه سازی وب سایت در صورت تمایل برای مشتریان عزیز انجام می شود، موارد ذکر شده دارای توضیحاتی می باشد که با خواندن می توانید از تعرفه های طراحی وب سایت بصورت دقیق مطلع شوید.

هزینه ثبت دامنه

دامنه چندین نوع است دامنه ir سالیانه در حدود 6000 هزار تومان است و دامنه های com  و co سالیانه حدود 35000 هزار تومان می باشد دامنه های دیگری مانند tv  و... دارای قیمت های بیشتر می باشد اگر شما دارای دامنه هستید می خواهید طراحی سایت انجام دهید هزینه ثبت دامنه از هزینه طراحی سایت کم می شود.

بیشتر بخوانید: هزینه طراحی وب سایت با وردپرس (تعرفه 99)

 

هزینه اختصاص هاستینگ

هاستینگ فضایی است که شما سایت و اطلاعات سایت را روی آن ذخیره می کنید و برای طراحی سایت لازم می باشد پایه اولیه میزان هاست 500 مگابایت است ولی با توجه به سایت شما و فضای مورد نیازتان هاست قابل ارتقا می باشد. هزینه 500مگابایت فضا حدود 36 هزار تومان سالیانه می باشد و برای ارتقا باید 20 هزار تومان هزینه کنید ولی هزینه ای که برای اختصاص هاست می کنید بستگی دارد از کدام شرکت می باشد.

هزینه پیاده سازی وب سایت

بعضی از قالب های طراحی سایت رایگان است ولی بعضی از قالب ها رایگان نیستند و سیستم های مدیریت محتوا جوملا و وردپرس حدود 300 تا 500 هزار تومان می باشد. ولی گروه طراحی سایت وب پویا از قالب های حرفه ای استفاده می کند.

هزینه تکمیل مطالب اولیه سایت

گروه طراحی سایت وب پویا رایگان مطالب اولیه مناسب سایت و لوگوی سایت را طراحی می کند ولی اگر کارفرما مایل باشد با توجه به سایت و محتوای سایت گروه طراحی سایت وب پویا مطالب سئو شده وارد سایت می کند و هزینه وارد کردن محتوای سایت با توجه به سایت شما می باشد.

هزینه آموزش پنل مدیریت

گروه طراحی سایت وب پویا برای مشتریانی که سفارش طراحی سایت فروشگاهی ،طراحی سایت شرکتی ،طراحی سایت خبری ،طراحی سایت تخفیف گروهی و... را می دهند فیلم آموزشی بصورت رایگان در اختیارشان قرار می دهند ولی اگر نیاز به آموزش خصوصی داشته باشند می توانند از طریق تیم ویوور آموزش دهد و هزینه آموزش با توجه به ساعت آموزش تعیین می شود.

هزینه اپلیکیشن موبایل مخصوص سایت

هزینه اپلیکیشن اندروید 240 هزار تومان می باشد ولی در اکثر مواقع گروه طراحی سایت وب پویا این اپلیکیشن را برای مشتریان عزیزی که سفارش طراحی سایت فروشگاهی ،طراحی سایت شرکتی ،طراحی سایت خبری ،طراحی سایت تخفیف گروهی و... را می دهند تعیین می کند رایگان در اختیارشان قرار می دهند.

هزینه پشتیبانی سایت

گروه طراحی سایت وب پویا به مدت یک سال پشتیبانی سایت را از طریق برنامه تیکتینگ رایگان انجام می دهد و پس از یک سال بنابر درخواست مشتریان با توجه به نوع سایت با مقداری هزینه پشتیبانی سایت را بر عهده می گیرد.

هزینه سئو و بهینه سازی سایت

اگر مشتریان عزیز تمایل به سئوی سایت داشته باشند با توجه به سایتشان و کلمات کلیدی مورد نظرشان هزینه ای برای هر کلمه در نظر گرفته می شود. ممکن است بعضی کاربران که در حال حاضر از سئو اطلاع ندارند می توانیم بصورت مختصر زمانی که کلمات کلیدی در گوگل سرچ می کنید سایت هایی در اوایل صفحات پیشنهادی گوگل قرار می گیرند سئو شده اند هر سایتی را که در کلمه کلیدی مربوط قوی تر باشد گوگل آن را بالاتر از بقیه سایت های دیگر قرار می دهد و در اینصورت بازدید سایت خیلی بالا می رود.

برای سئوی تضمینی سایت با گروه طراحی وب سایت وب پویا در ارتباط باشد.

این مطلب در اردیبهشت سال 96 نوشته است و هزینه ها با توجه به زمان در حال تغییر می باشد.

خواندن 1928 دفعه آخرین ویرایش در پنج شنبه, 08 خرداد 1399 10:25

وب پویا شما را در راه اندازی کسب و کار اینترنتی و ساخت فروشگاه مجازی یاری می کند. با استفاده از سایت های آماده ما می توانید با هر سرمایه و امکاناتی که در اختیار دارید، کسب درآمد اینترنتی مطمئنی داشته باشید.

نیاز به مشاوره دارید؟

با ما در تماس باشید

شمـاره های تمـاس:  36612265-031 / 09129252046 / 09133045663
پسـت الـکترونیـک: info at webpouya.com
ساعـات کـاری: شنبه تا چهارشنبه / 9 صبح الی 5 بعدازظهر

نماد و افتخارات

نماد و افتخارات وب پویا

             کانال تلگرام وب پویا  صفحه اینستاگرام وب پویا  کانال آپارات وب پویا