طراحی وب سایت شرکتی برای تصفیه آب

نوشته شده توسط 
منتشرشده در خدمات طراحی سایت
چهارشنبه, 28 بهمن 774 10:03
این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)
طراحی وب سایت شرکتی برای تصفیه آب - 5.0 از 5 از 2 آرا

طراحی وب سایت شرکتی برای تصفیه آب و هوا: همانطور که می دانیم که از بزرگترین مسئله های جهان آلودگی آب و هوا می باشد این مسئله دغدغه ایست برای تمام ملت ها، نه تنها آلودگی آب مسئله است بلکه مصرف آب نیز یک مسئله دیگری می باشد که تمام سیاست مداران و وزرات های بهداشت را نگران است.

طراحی سایت شرکت تسویه آب

یک نمونه بارز آلودگی هوا در ایران تهران می باشد که باعث بسیاری از بیماری ها می شود. بهترین راه در این شرایط استفاده از دستگاه های فیلتر می باشد اما خیلی از افراد با این دستگاه ها آشنایی ندارند، فواید این دستگاه ها را نمی دانند و یا نمی دانند چگونه از این دستگاه ها استفاده کنند، بهترین راه طراحی سایت شرکتی برای تصفیه آب و هوا می باشد زیرا افراد می توانند به سایت طراحی شده برای این مسئله بروند و در این باره اطلاع کسب کنند و این شرکت ها را شناخته و برای خرید محصولاتشان به این شرکت ها بروند و پس از خرید برای رفع سوالات خود به این سایت وارد شوند. این بهترین راه برای معرفی شرکت های تصفیه آب و هوا به کاربران می باشد.

طراحی سایت برای فروش دستگاه تصفیه هوا:

صاحبان شرکت های دستگاه تصفیه آب و هوا می توانند برای طراحی سایت تصمیم بگیرند که آیا طراحی سایت فروشگاهی برای تصفیه آب و هوا می خواهند؟ یا طراحی سایت شرکتی برای تصفیه آب و هوا ؟

طراحی سایت فروشگاهی برای تصفیه هوا بدین صورت است که صاحبان این شرکت ها با طراحی سایت فروشگاهی برای تصفیه آب می توانند به صورت آنلاین محصولات خود را بفروش برسانند ولی طراحی سایت شرکتی برای تصفیه آب و هوا بدین صورت است که تنها برای معرفی محصولات و شرکت دستگاه تصفیه استفاده می شود ولی در طراحی سایت فروشگاهی و شرکتی  کاربران می توانند اطلاعات لازم را بدست بیاورند تا در صورت تمایل حضوری خرید نمایند.

نکات مهم طراحی سایت برای تصفیه آب

 1. برای معرفی یک سایت دستگاه های تصفیه اول باید سایت سئو شود تا کاربران این سایت را مشاهده نمایند و با آن آشنا شوند.
 2. ریسپانسیو بودن سایت (زمانی که سایت ریسپانسیو یا واکنش گرا نباشد صفحه ی سایت با صفحه دستگاهی که کاربر با آن به این سایت متصل شده است سازگار نیست)
 3. بالا بودن سرعت سایت اگر سرعت سایت پایین باشد کاربر به دنبال سایت پر سرعت دیگری می رود.
 4. جذابیت سایت و طراحی زیبای ظاهری سایت
 5. طراحی سایت با استفاده از زبان html و css3
 6. انتخاب بهترین هاست
 7. بکاربردن زبان برنامه نویسی php 
 8. چند زبانه بودن سایت برای فروش و معرفی شرکت به سایر کشورها

تمام این نکات زمان طراحی سایت برای شرکت تصفیه اب و هوا مهم می باشد.

 

تبدیل سایت شرکتی به سایت فروشگاهی برای شرکت تصفیه آب

زمانیکه صاحبان شرکت های تصفیه آب و یا هوا تصمیم به طراحی سایت می گسرند در ابتدا تنها به معرفی شرکت خود و محصولات تولیدیشان فکر می کنند و اقدام به طراحی سایت شرکتی می کنند اما بعد از مدتی که توانستند از طریق طراحی سایت شرکتی، شرکت خود را به کاربران و مشتریان اینترنتی معرفی کنند به خاطر دور بودن مشتریان و فروشنده ها ،زمان و... تصمیم می گیرند محصولات خود را از طریق اینترنت و بصورت مجازی نیز بفروش برسانند پس برای اینکار به یک سایت فروشگاهی نیاز دارند. گاهی اوقات افراد از امکان تبدیل سایت شرکتی به سایت فروشگاهی بی اطلاع هستند و مجبور می شوند سایت قبلی خود را که سئو کرده اند و به تمام اطلاعات خود را وارد این سایت کرده اند را رها کنند و طراحی سایت فروشگاهی انجام دهند که باعث هدر رفتن زمان و امتیاز کسب شده از گوگل می گردد ولی راه بسیار مناسب برای اینکار می باشد و آن این است که با هزینه و زمان کم تبدیل طراحی سایت شرکتی به طراحی سایت فروشگاهی انجام دهند و از امتیاز گوگل کسب شده توسط سایت کم نشود.

صاحبان این سایت های شرکتی می توانند تنها به تبدیل طراحی سایت شرکتی به طراحی سایت فروشگاهی اکتفا نکنند و کار های دیگری برای سایت خود انجام دهند مانند تخفیف گروهی برای کاربران عضو شده در سایت و... انجام دهند تا کاربران را به خرید اینترنتی تشویق کنند.

طراحی سایت فروشگاهی تصفیه

گروه طراحی سایت وب پویا با ده سال تجربه آماده خدمت به شما برای تبدیل طراحی سایت شرکتی به طراحی سایت فروشگاهی است.

صفحات لازم برای طراحی سایت فروشگاهی شرکت تصفیه آب

 • صفحه اول: صفحه اول برای معرفی شرکت و دسترسی به بقیه صفحات
 • صفحات برای معرفی هر محصول: هر محصول برای معرفی باید صفحه مخصوص به خود داشته باشد تا کاربران بتوانند عکس محصول، کاربرد محصول، گارانتی و... را بصورت کامل ببینند.
 • صفحه بلاگ: برای مقالات و اخبار باید صفحه ای طراحی شود تا مدیر سایت اخبار جدید در حوزه کاری خود در اختیار کاربران قرار دهد.
 • صفحه ی تماس با ما: صفحه ای باید طراحی شود تا کاربران با بازدید از این صفحه به راحتی با این شرکت در ارتباط باشد.
 • صفحه ی درباره ی ما: این صفحه شامل تاریخ تاسیس شرکت، اطلاعات در مورد پرسنل شرکت و.. در اختیار کاربران قرار می دهد.
 • صفحه ی سفارش: طراحی این صفحه لازم است تا کاربرانی که قصد خرید غیرحضوری را دارند با پر کردن فرم به راحتی بتوانند محصول مورد نظر خود را سفارش دهند.
 • و...

اگر شما قصد طراحی سایت شرکتی تصفیه آب، طراحی سایت شرکتی تصفیه هوا، طراحی سایت فروشگاهی تصفیه آب ،و یا طراحی سایت فروشگاهی تصفیه هوا  را دارید می توانید سفارش خود را به گروه طراحی سایت وب پویا  با ده سال تجربه در طراحی سایت شرکتی ،طراحی سایت فروشگاهی و.. بسپارید.

خواندن 1653 دفعه آخرین ویرایش در چهارشنبه, 17 مهر 1398 09:43

آیا نیاز به مشاوره دارید؟

مشاوره طراحی وب سایت

با ما در تماس باشید

تلفن:  36612265-031 , 09133045663 , 09129252046
ایمیل : info [at] webpouya [dot] com

نظر مشتریان طراحی سایت

 • از طراحی فروشگاه اینترنتی و پشتیبانی وب پویا در طول دو سال همکاری، رضایت کامل داشته و تلاششان در این رابطه ارزشمند است.
 • با توکل بر خدا و راهنمایی های جناب صداقت سایتم رو افتتاح کردم. ایشان پس از طراحی سایت همچنان پشتیبانی خدمات خود را دارند، وب پویا ممنونم.
 • گاهی اتفاقی با کسی آشنا می شوی که از راه و روش او پی به علاقه حرفه ای برای انجام کار متعهدانه اش میبری. من هم اتفاقی با این گروه آشنا شدم...
 • امکانات عالی و قیمت طراحی سایت ارزان باعث خرید ما از این تیم شد. وب پویا ممنونم و امیدوارم بتوانیم این همکاری را گسترش دهیم.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4