چگونه تولید محتوا کنیم؟

نوشته شده توسط  دوشنبه, 16 آذر 774 06:35
این مورد را ارزیابی کنید
(5 رای‌ها)
چگونه تولید محتوا کنیم؟ - 5.0 از 5 از 5 آرا

نکاتی که در تولید محتوا برای سایت باید رعایت شود.

این روز ها به علت مشغله های زیاد افراد کمتر می توانند به سراغ مطالعه می روند. و زمانی به سراغ مطالعه می روند که به سوالات در ذهنشان پاسخ بدهند. افراد برای یافتن پاسخ سوالاتشان به سراغ صفحه وب، مجلات ، کتاب ها ، روزنامه و... می روند تا به سرعت به پاسخ خود برسند. حتی ممکن است بعد از مطالعه متن نیز باز هم سوالاتی در ذهنشان به وجود می آید که توقع دارند در آن متن به تمامی سوالاتشان پاسخ داده شود.حال سوال این است که چگونه محتوای الکترونیکی بسازیم و چگونه تولید محتوا کنیم؟ زیرا همه می دانند هر روز مطالب زیادی منشر می شود که اکثر آنها کلیشه ای هستند و یا مطالب مفیدی نیستند که برای مطالعه جالب باشد. و به سوالات افراد پاسخ بدهد.

چگونه تولید محتوا کنیم

با چه روش تولید محتوای آموزشی کنیم که نوین و مفید باشد. زیرا انسان ذاتا علاقه به دانستن مطالب جدید دارند. و از دیدن مطالب تکراری و کلیشه ای ناخشنود می شود. پس برای انتشار مطالب مفید و تولید محتوای آموزشی حتما باید منبع معتبر داشته باشد و جدید باشد. اگر محتوایی که در سایت منتشر می شود نوین نباشد و یا به هر دلیلی مورد علاقه کاربران قرار نگیرد از محبوبیت سایت می کاهد.

مهم ترین نکات تولید محتوا برای سایت

_ پرهیز از کپی برداری محتوای دیگر سایت ها

_ استفاده از منابع معتبر برای تولید محتوای آموزشی

_ داشتن استراتژی و دارای نظم و سازماندهی برای تولید محتوا

_ سنجیدن دقیق نتایج تولید محتوا در سایت

_ تولید محتوا به انگلیسی

_ پاسخگویی به نظرات و سوالات کاربران بعد از انتشار محتوا

_ استفاده صحیح از کلمات کلیدی برای بهینه سازی سایت

_ انتخاب موضوع مناسب برای تولید محتوا برای سایت

_ منتشر کردن محتوای تواید شده در کانها به مدت زمان زیاد

_ و....

چگونه تولید محتوا کنیم

_ می توان از کاربران برای تولید محتوای سایت استفاده کرد

_ از نویسندگان و وبلاگ نویسان برای تولید محتوای سایت استفاده کرد

_ استفاده از تیم تولید محتوا که در شرکتتان مشغول به کار می باشند

روش تولید محتوای آموزشی

کسانی که قصد تولید محتوا برای سایت دارند می توانند از این سه روش استفاده کنند که هر کدام معایب و مزایایی دارند. بعضی از افراد از اینکه از کاربران برای تولید محتوا استفاده کنند زیاد راضی نیستند و یا شرکت شان به آن بزرگی نیست که بتوانند برای تولید محتوا کادری تشکیل دهند یا اگر چنین کادری دارند از اطلاعات آنها در این زمینه زیاد مطمئن نیستند و یا روش تولید محتوای آموزشی را به خوبی نمی دانند و یا نویسندگان و وبلاگ نویسان مطمئنی را برای تولید محتوا نمی شناسندو یا خودشان زمان کافی برای تولید محتئا برای سایتشان ندارند و یا چگونه تولید محتوا برای سایت کنند را نمی دانند و.... .

در این مواقع به کسانی نیاز دارند خدمات تولید محتوا را انجام دهند، پس ما برای شما پیشنهادی داریم برای استفاده از خدمات تولید محتوا و اطلاع از هزینه تولید محتوا گروه طراحی سایت وب پویا با ما در ارتباط باشید.

 

خواندن 3690 دفعه آخرین ویرایش در چهارشنبه, 17 مهر 1398 09:43

آیا نیاز به مشاوره دارید؟

مشاوره طراحی وب سایت

با ما در تماس باشید

تلفن:  36612265-031 , 09133045663 , 09129252046
ایمیل : info [at] webpouya [dot] com

نظر مشتریان طراحی سایت

  • از طراحی فروشگاه اینترنتی و پشتیبانی وب پویا در طول دو سال همکاری، رضایت کامل داشته و تلاششان در این رابطه ارزشمند است.
  • با توکل بر خدا و راهنمایی های جناب صداقت سایتم رو افتتاح کردم. ایشان پس از طراحی سایت همچنان پشتیبانی خدمات خود را دارند، وب پویا ممنونم.
  • گاهی اتفاقی با کسی آشنا می شوی که از راه و روش او پی به علاقه حرفه ای برای انجام کار متعهدانه اش میبری. من هم اتفاقی با این گروه آشنا شدم...
  • امکانات عالی و قیمت طراحی سایت ارزان باعث خرید ما از این تیم شد. وب پویا ممنونم و امیدوارم بتوانیم این همکاری را گسترش دهیم.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4