مجوز برای راه اندازی فروشگاه اینترنتی

نوشته شده توسط 
منتشرشده در خدمات طراحی سایت
دوشنبه, 25 بهمن 1395 16:10
این مورد را ارزیابی کنید
(7 رای‌ها)

مجوز برای راه اندازی فروشگاه اینترنتی

این روز ها اکثر کاربرانی که قصد طراحی فروشگاه اینترنتی دارند به علت نداشتن اطلاعات کامل فکر می کنند برای راه اندازیی یک فروشگاه اینترنتی به مجوز نیاز دارند. در صورتی که اینگونه نست حتی فروشگاه اینترنتی های پر درآمد هم مجوز برای اینکار ندارند ولی برای اینکه کاربران به فروشگاه اینترنت کاملا اعتماد کند به نماد اعتماد ملی نیاز است که به راحتی بصورت آنلاین می توان از وزارت صنعت و معدن دریافت کرد.

فروشگاه ساز

حال ممکن است برای شما این شما سوال پیش بیایید که چگونه باید نماد اعتماد را دریافت کرد ؟ یا برای دریافت آن شرایط خاصی نیاز است ؟ برای دریافت این نماد باید به کدام موسسات مراجعه کرد ؟ بدانید برای گرفتن نماد اعتماد شرایط خاصی نیاز نیست شما باید به سایت enamad.ir مراجعه کنید و مراحل آسان آن را طی کنید ولی مسئله دیگری نیز وجود دارد این است که دو نمونه نماد اعتماد داریم اولی تک ستاره که دریافت آن بسیار آسان و دومی دوستاره که از نظر اعتبار با ارزش تر است ولی دریافت آن کمی دشوارتر می باشد.

نماد اعتماد

سوالات بسیاری در این باره در ذهن کاربران وجود دارد. ما سعی می نماییم تا حدودی به این سوالات پاسخ دهیم.به عنوان مثال بسیاری از کاربران می خواهند درآمد تقریبی این شغل را بدانند. مثلا درآمد یک فروشگاه اینترنتی ماهانه چقدر است؟ ما درباره این سوال به شما راحت و صریح پاسخ می دهیم.

پاسخ ما به شما این است خیلی از عوامل بر درآمد یک فروشگاه اینترنتی تاثیرگذار است در این شغل صبر خیلی مهم است یعنی شما نمی توانید توقع داشته باشید از روز اول راه اندازی فروشگاه درآمد داشته باشید زیرا در اینترنت کاربران آماده نیستند تا شما فروشگاهتان را راه اندازی کنید و آنها ازشما خرید کنند شما اول باید فروشگاه خود را به کاربران معرفی کنید بعد خود را برای فروش آنلاین آماده نماید چه بسا افرادیی به این شغل وارد شدند بدون توجه به این مسئله توقع درآمد زایی داشنتد و با نارضایتی از این شغل خارج گشتند.

درآمدتان در این شغل تنها به خود شما و محصولاتی که می خواهید عرضه کنید بستگی دارد شما می توانید با توقع نا به جا و کم حوصلگی از اینکه وارد این شغل شده اید پشیمان گردید و بیخیال فروشگاه اینترنتی خود گردید و یا با صبر و راهکار های مناسب از این راه درآمد کلان بدست آورید. می داند در این حرفه و یا هر حرفه دیگری قرار نیست همه ی افراد موفق شوند وتعدادی با برنامه ریزی صحیح ، راهکار مناسب و همچنین صرف کردن وقت مفید موفق می شوند پس شما هم جز این دسته از افراد موفق باشید.

 این مسئله را از یاد نبریم که درآمد شما به تلاش و سرمایه گذاری که برای این شغل می کنید بستگی دارد. شما چه دانشجو باشید و تنها برای تامین هزینه های دانشجویی تان دست به این کار زده اید چه یک فرد شاغل و این شغل را به عنوان شغل دومتان و درآمدی افزون بر درآمد اصلیتان انتخاب کرده اید چه فردی که این شغل را به عنوان شغل اصلیتان و درآمدش را به عنوان درآمدی که هزینه هایتان را تامین کند دنبال می کنید فرقی ندارد. ضرب المثلی در این خصوص است که نابرده گنج رنج میسر نمی شود. آخرین صبتم در این باره این است که شما می توانید از این شفل درآمد بسیاری داشته باشد حتی بیش از آنچه که تصور کنید ولی فقط و فقط به وقت و تلاشی که صرف می کنید بستگی دارد امیدوارم درباره ی این سوال به جوابتان رسیده باشید.

آخرین سوال مهمی که در ذهن اکثر کاربران می گذرد و برای پاسخ تلاش نموده اند.

چگونه می شود یک سایت فروشگاه اینترنتی داشت؟

برای معرفی محصولات خود نیز می توانید از وبلاگ استفاده کنید وبلاگ تفاوت هایی با فروشگاه اینترنتی دارد،  وبلاگ امکانات بسیاری کمتری از فروشگاه اینترنتی دارد و صرفا برای معرفی استفاده می شود. اما اگر شما مقداری بیشتر هزینه کنید و یک فروشگاه ساز موفق انتخاب کنید که در این راه شما راهنمایی کند مطمئنا خیلی بهتر نتیجه می گیرید. فروشگاه ساز های بسیاری وجود دارند و رقابت بین آنها بسیار شدید است، مهم این است فروشگاه سازی را انتخاب کنید که خود موفق باشد و راه های موفقیت را بداند تا شما را راهنمایی کند و همچنین هزینه زیادی برای فروشگاهتان صرف نکنید.

فروشگاه ساز های دیگری نیز وجود دارند که همین فروشگاه ها را با قیمت های چند برابر برای شما طراحی می کنند ولی ما برای شما طراحی فروشگاه اینترنتی تان را با توجه به سلیقه تان انجام می دهیم با کمترین هزینه و پشتیابی قوی از طریق برنامه تیکتیگ که می توانید همیشه با ما در ارتباط باشید و وال های موردنظرتان را بپرسید.

سوالات دیگری ممکن است به وجود آید، مثلا از خود بپرسید چرا کاربران با وجود شرکت های بزرگ و سایت های فوق العاده باید از فروشگاه نوپای من خرید کنند. خیلی از افراد وجود دارند که با همین فروشگاه های کوچک درآمدهای بسیاری دارند. و خیلی موفق گشته اند.

چند نکته مهم برای افزایش فروش محصولات

  • حداقل در یکی از این روش های فروش مانند تبلیغات، بالا بودن در نتایج گوگل و.... بهترین باشید تا کاربران شما را به راحتی پیدا کنند و فروشگاهتان پربازدید شود.
  • در فروشگاهتان محصولات خاص ، محصولاتی که کاربران در بازار ها و خیابان ها به راحتی پیدا نکنند و از هر محصولی بهترینشان را برای فروش انتخاب کنید در اینصورت کاربران برای پیدا کردن محصولات خاص و جذاب موردنظرشان به سمت فروشگاه شما کشیده می شوند.
  • یکی از روش هایی که روی ذهن کاربر خیلی خوب اثر می گذارد و او را ترغیب به خرید می کند بازی با اعداد و ارقام است یعنی زمانی که کاربر وارد فروشگاه شما می شود و محصولی با قیمت متفاوت می بینید نمی خواهد فرصت را از دست بدهد و از فروشگاه شما خرید می کند.

فروشگاه ساز وب پویا فروشگاه هایی را طراحی می کند که قابلیت اخذ نماد اعتماد را دارد. برای سفارش فروشگاه اینترنتی با ما در ارتباط باشید.

 

خواندن 2098 دفعه آخرین ویرایش در دوشنبه, 25 بهمن 1395 16:38

آیا نیاز به مشاوره دارید؟

 با ما در تماس باشید

تلفن:  36612265-031 | 09133045663 | 09129252046
ایمیل: info [@] webpouya.com