طراحی سایت انتشارات

نوشته شده توسط 
منتشرشده در خدمات طراحی سایت
شنبه, 09 بهمن 1395 06:10
این مورد را ارزیابی کنید
(3 رای‌ها)

طراحی سایت انتشارات

انسان ها از گذشته تا به امروز به یادگیری علاقه مند بودند و به دنبال منابع برای افزایش اطلاعات خود می باشند.و هر بار منابع جدید پیدا می کنند مثلا در قرن های گذشته تنها منابع یادگیری انسان ها طبیعت و رخداد های آن بوده است و در محیط اطرافشان به دنبال اطلاعات بودند. انسانها هرچه اطلاعات جمع آوری می کردند را ذخیره و برای نسل های بعدشان نگه می داشتند و به اینصورت هرچه می گذشته اطلاعاتشان کامل تر می شده. دانش و آگاهی امروز به خاطر نسل های گذشته و تحقیق های دانشمندان قبلی بوده است.

طراحی سایت انتشارات

کتابخانه های کوچک و بزرگ که در سراسر این جهان یافت می شود حاصل جمع آوری اطلاعات و دانش و نوشتن آنها توسط نسل های قبلی است.این امر سبب شده تا انسان ها به دنبال اطلاعات بیشتری باشند و تحقیق های خود را کامل تر کنند بصورتی که اطلاعات امروز دانشمندان از اطلاعات دیروزشان بیشتر است. و تنها در اختیار نسل بعد خود را قرار ندهند بلکه در بین مردم جامعه این دانش را بگسترانند. پس برای این کار انتشارات زادی به وجود آمدند که اقدام به چاپ مجدد یا چاپ جدید کتاب ها کردند. هرچه زمان بیشتری گذشت و علم بیشتر پیشرفت کرد کتاب ها کامل تر شدند تا اینکه در حال حاضر از دستگاه هایی مانند لپ تاپ، موبایل، تبلت و.. برای مطالعه استفاده می شود و ویژگی هایی نظیر کم بودن حجم، قابل جابه جایی و... دارد.این امر سبب شده تا کتابخوانی راحت تر از گذشته باشد.

طراحی سایت حرفه ای انتشارات

اگر شما دارای یک انتشارات هستید به این آگاه هستید که با تمام مزایای کتاب های الکترونیکی اکثر مردم به کتاب های چاپی علاقه بیشتری دارند. ولی این را نیز می دانید که کسانی که به دنبال کتاب های چاپی و برای پیدا کردن کتاب مورد نظرشان گاهی اوقات به مشکل برمی خورند و یا حتی آن کتاب را پیدا نمی کنند.

شما اگر انتشاراتی هستید ممکن است به این فکر باشید که کتاب های الکترونیکی نیز جزئی از کتاب های فروشی تان باشد باید یک وب سایت انتشارات داشته باشید تا کتاب هایتان را به مردم سراسر کشور معرفی و کتاب های الکترونیکی را در سایت به صورت آنلاین به فروش برسانید و همچنین کتاب های چاپی را به سراسر کشور ارسال کنید.

شما با داشتن یک وب سایت و آموزش نحوه خرید کتاب های الکترونیکی به صورت آنلاین برای کسانی که به این کتاب ها علاقه دارند معرفی کنید با اینکار مشتریان شما از سراسر کشور هستند و فقط به شهر شما محدود نمی شوند و این بدین معناست که مشتریان شما چند برابر می شوند و کسب و کارتان رونق می یابد. حتی برای کسانی که به دنبال کتاب های چاپی کمیاب است می توانند به شما سفارش دهند. شما برای اینکار به یک سایت انتشارات کاملا تخصصی هستید که به تمام هدف خود در این زمینه برسید.

یک وب‌سایت انتشاراتی داشته باشید

هر چه علم بیشتر پیشرفت می کند فضا مجاز همه گیرتر می شود و تاثیر بسیار بر زندگی انسان ها می گذارد. این یک فرصت برای پیشرفت انسان در هر زمینه می باشد. مثلا در زمینه انتشارات با داشتن وب سایت هم کتابخوانی را رواج می دهد هم خود و کتاب هایتان را به عموم معرفی می کنید. ولی طراحی سایت حرفه ای انتشارات چه ویژگی هایی باید داشته باشد که شما را به هدفتان در این زمینه برساند؟

 • زیبایی ظاهر سایت و متناسب بودن با جو کتاب و کتاب خوانی
 • دارای قابلیت معرفی کتاب و نویسنده کتاب های فروشگاه خود
 • دارای قابلیت نمایش کتاب ها به صورت دسته بندی به همراه فیلتر موضوع
 • دارای قابلیت نمایش کتاب های خاص بر اساس فیلتر هایی مانند نظر کاربران، پرفروش ترین ها و...
 • دارای قابلیت طراحی فروشگاه اینترنتی برای طراحی سایت و ارسال پستی
 • دارای قابلیت ارائه نسخه الکترونیکی کتاب ها و امکان خرید دانلود
 • دارای قابلیت ارائه قسمت از کتاب ها الکترونیکی برای آشنایی کاربران با محتوای کتاب
 • دارای قابلیت قرار دادن نظر سنجی برای کاربران
 • دارای قابلیت جستجو گر کتاب بر حسب نام و نویسنده کتاب
 • دارای قابلیت ارتباط با مشتریان و پشتیبان آنلاین
 • و…

پس شما با داشتن یک فروشگاهی اینترنتی علاوه بر معرفی خود به عموم می توانید فروش به سراسر کشور داشته باشید.

طراحی وب سایت انتشارات

ویژگی‌های فنی که باید در طراحی وب‌سایت خوب در نظر گرفته شوند

از نظر فنی نکاتی وجود دارد که برای افزایش کاربر خیلی مهم است مثلا افزایش سئو و بهینه سازی، ریسپانسیو یا واکنشگرا بودن سایت، سرعت بالای سایت و... در طراحی سایت انتشارات مهم است که شما باید این امر را به طراحان ماهر بسپارید تا از کیفیت فنی سایت خود مطمئن باشید.

استعلام هزینه های طراحی سایت

خواندن 1994 دفعه آخرین ویرایش در سه شنبه, 06 خرداد 1399 11:06

نیاز به مشاوره دارید؟

با ما در تماس باشید

شمـاره های تمـاس:  36612265-031 / 09129252046 / 09133045663
پسـت الـکترونیـک: info at webpouya.com
ساعـات کـاری: شنبه تا چهارشنبه / 9 صبح الی 5 بعدازظهر

نماد و افتخارات

نماد و افتخارات وب پویا

             کانال تلگرام وب پویا  صفحه اینستاگرام وب پویا  کانال آپارات وب پویا