طراحی سایت مجله اینترنتی

پنج شنبه, 11 دی 1399 13:18
امتیاز شما به این مطلب
(2 رای‌ها)

طراحی سایت مجله اینترنتی

 

طراحی وب سایت مجله اینترنتی

مطمئنا امروزه همه کاربران اهمیت طراحی سایت مجله اینترنتی را می دانند. مجلات و نشریات مانند روزنامه‌های پرفروش جز دسته از محصولاتی هستند هر روز در دکه ها و مغازه ها روزنامه فروشی بفروش می رود. روزنامه ها با مجلات تفاوت هایی دارد و اولین تفاوت در طرفداران این مجلات و روزنامه هاست که اصولا طرفداران مجلات خاص است ولی طرفداران روزنامه ها بسیار گسترده و عمومی است و همه اقشار از این روزنامه ها می خوانند. و دیگر تفاوت در نوع موضوع این دو است مثلا روزنامه خبر روز را دنبال می کنند ولی مجلات دسته بندی های تخصص تری نسبت به روزنامه ها دارد مثلا مجلات مد , زیبایی , ورزشی و... می باشد.

گاهی اوقات در مکان های شلوغ و عمومی که به مردم خدمات می دهند مجلاتی از نوع عمومی نیز قرار می دهند به عنوان مثال مجله خانواده که عموم در آن لحظات کوتاه از مطالعه شان لذت ببرند. خیلی از افراد در این مکان ها با این نوع مجلات آشنا شده اند و وقت آزاد خود را با خواندن این مجلات سپری کرده اند.

 

وب سایت حرفه‌ای نشریات

مسئله دیگری وجود دارد , با توجه به کارهای روزمره و مشاغل و مشکلاتی که روزانه برای خیلی از افراد جامعه پیش می آید نمی توانند وقت زیادی یا حتی اندک زمانی را برای شناخت این نوع نشریات و مجلات صرف کنند. در این سالها برای مردم امکان گرفتن اشترک به وجود آمد و می توانستند از این طریق با دریافت پستی مجلات مورد نیاز خود را دریافت کنند اما قشر خاصی از جامعه از این اشتراک استقبال کردند بنابراین خیلی از مجلات به اکثر افراد جامعه معرف نمی شود و افراد اطلاعی از این مجلات ندارند ولی راه های دیگری برای معرفی مجلات به افراد جامعه نیز وجود دارد. ایده اولیه این مجلات تبلیغات وسیع است اما در این زمینه تبلیغات معنای مشخصی پیدا نمی کند زیرا بعضی از صفحات فقط در اختیار تبلیغ برای برخی شرکت هاست. اما می شود بهتر به این ماجر نظر نگاه کرد.

ما به شما یک پیشنهاد می دهیم که می توانید از طریق آن مجله تان را به عموم معرفی کنید و با در اختیار گذاشتن آنها برای افراد هزینه آن را دریافت کنید حتی بدون ملاقات مشتری و همچنین بدون دردسر فلسفه چاپ و هزینه های چاپ روی کاغذ و جلد, پیشنهاد ما به شما طراحی سایت مجله اینترنتی است اما نه هر سایتی , یک وب سایت مخصوص مجله اینترنتی.

مجله اینترنتی چیست؟

مجله اینترنتی همان مجله است که بر روی سایت قرار می دهند و کاربران می توانند بصورت آنلاین مشاهده کنند. در واقع همان محتوای مجله است. مجلات اینترنتی دارای مقالات به همراه عکس است ولی شما با انتخاب طراحان خوب برای طراحی سایتتان با توجه به ظرفیت‌های گرافیکی کامپیوتر و اینترنت می توانید دارای یک سایت متفاوت و جذاب باشید .

مجله شما می‌تواند:

 • سه بعدی بودن سایت تا کاربر بتواند با کیک کردن روی برگه‌ها بصورت خودکار ورق بزند
 • وجود محیط‌های گرافیکی تعاملی در طرحی سایت متن و عکس و...
 • دسته بندی مطالب
 • دارای آرشیو ها متفاوت با توجه به گونه ی انتشار بصورت ماهانه , روزانه و...
 • دارای نسخه PDF که از طریق پرداخت آنلاین کاربر بتواند آن را دریافت و مشاهده نماید
 • دارای قسمتی مجزا برای نظرسنجی تا کاربر بتواند نظر خود را در قسمتی از طراحی سایت بیان کند
 • دارای قسمتی برای لینک دادن محتوا
 • دارای جستجوگر پیشرفته تا کاربر در مقالات عنوان مورد نظر خود را به راحتی پیدا کند
 • دارای قسمتی برای نظر سنجی کاربران در انتخاب نسخه های بعدی موضوعات
 • قابلیت گرفتن اشتراک آنلاین برای کاربرانی که می خواهند مجله به صورت فیزیکی برایشان ارسال شود
 • طراحی سایت باید از نظر گرافیکی جذاب باشد
 • دارای قابلیت پخش صدا برای فایل هایی که نیاز دارد
 • و....

 

اهمیت سئو و بهینه سازی در طراحی سایت مجله اینترنتی

تمام نکات گفته شده و حتی نکته های دیگری که ذکر نشده است برای کاربران کار آسانی نیست به همین دلیل شما به یک طراحی سایت صحیح و مناسب دارید تا بتواند تمام این نکات را به درستی روی سایت شما پیاده کند و اینکار خیلی بهتر از این است که سایت شما وجود داشته باشد و درست کار نکند و یا زمانی که کاربر با سایت شما کار می کند دچار مشکل شود. همین دلیل کافی است تا سایت شما در نظر کاربران بی اعتبار شود. همچنین طراح وب سایت شما باید به گونه ای باشد که وقتی افراد از طریق موتور های جستجوگر سرچ می کنند به راحتی به سایت شما دسترسی داشته باشند.

برای اینکه سایت شما به راحتی در دسترس باشد و دارای رتبه در موتور ها جستجو گر باشد باید سئو سازی شود و همچنین سایت شما در تمام ساعات قابل دسترسی باشد و اگر به مشکلی برخورد به حالت اولیه خود باز گردد.

 

بروزرسانی در پنج شنبه, 11 دی 1399 13:18

نیاز به مشاوره دارید؟

با ما در تماس باشید

شمـاره های تمـاس:  36612265-031 / 09129252046 / 09133045663
پسـت الـکترونیـک: info at webpouya.com
ساعـات کـاری: شنبه تا چهارشنبه / 9 صبح الی 5 بعدازظهر

اینماد و مجوزها

نماد و افتخارات وب پویا

             کانال تلگرام وب پویا  صفحه اینستاگرام وب پویا  کانال آپارات وب پویا