طراحی سایت ارزان

نوشته شده توسط 
منتشرشده در تکنولوژی
یکشنبه, 18 -2669 17:56
این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)

در سال های اخیر استفاده از سایت های اینترنتی نسبت به گذشته افزایش فوق العاده ای داشته است از این رو سایت و طراحی سایت بسیار کارآمد است بسیاری از شرکت ها, کارخانه ها, مراکز تجاری و افراد برای کسب درآمد بیشتر به سایت های فروشگاهی و فروش اینترنتی روی آورده اند. با توجه به اهمیت سایت در زندگی امروز نیاز کاربران به سایت ارزان رو به افزایش است به همین دلیل ما با تجربه ای که داریم تصمیم گرفته ایم طراحی سایت ارزان , طراحی سایت آماده و طراحی سایت حرفه ای با توجه به سلیقه مشتریان طراحی کنیم.

طراحی سایت آماده

توجه داشته باشید که اگر شما مایل هستید سایت خود را گسترش دهید و امکانات جدید به آن اضافه کنید بهتر است از پکیج های اختصاصی ما استفاده کنید اما اگر چنین قصدی ندارید و میخواهید یک سایت در اینترنت برای معرفی خود داشته باشید ما به شما پکیج طراحی سایت ارزان خود را پیشنهاد می کنیم. مطمئنا تجربه ی ما در زمینه طراحی سایت به نیاز شما برای طراحی سایت ارزان قیمت پاسخگوست.

پکیج طراحی سایت های ارزان و سایت های آماده:

طراحی سایت ارزان با استفاده از سیستم وردپرس:

وردپرس خود دارای تم های پیش فرض است که به راحتی می توانید از این تم ها استفاده کنید و سایت خود را راه اندازی کنید و اگر این تم ها مورد استفاده شما قرار نگرفت می توانید از قالب های داخل داریکتوری استفاده کنید. بعضی از این قالب ها رایگان در اختیار شما قرار می گیرد و بعضی دیگر را باید از THEME DIRECTORY خریداری نمایید و زمانی که تم مناسب برای سایت خود پیدا کردید می توانید آن را در سایت وردپرس خود نصب و راه اندازی کنید.اگر شما قالب مناسب خود را پیدا نکردید یا باید آن را بخرید یا آن را سفارش دهید که طراحان برای شما طراحی کنند , زمانی که شما تصمیم به سفارش داشتید باید طراحانی را پیدا کنید که سایت شما را حرفه ای و با قیمت مناسب طراحی کنید و ما به شما پیشنهاد می کنیم از نمونه کار های ما دیدن نمایید و به حرفه ای بودن و با تجربه بودن طراحان ما یقین پیدا کنید.

خواندن 1743 دفعه آخرین ویرایش در چهارشنبه, 05 مهر 1396 13:04

نیاز به مشاوره دارید؟

با ما در تماس باشید

شمـاره های تمـاس:  36612265-031 / 09129252046 / 09133045663
پسـت الـکترونیـک: info at webpouya.com
ساعـات کـاری: شنبه تا چهارشنبه / 9 صبح الی 5 بعدازظهر

نماد و افتخارات

نماد ساماندهی ضمانت پرداخت زرین پال   گواهی جشنواره وب و موبایل ایران 

             کانال تلگرام وب پویا  صفحه اینستاگرام وب پویا  کانال آپارات وب پویا