چاپ کردن این صفحه

چرا شبکه های اجتماعی برای ساخت استارت آپ مهم است؟

نویسنده: 
منتشرشده در آموزش طراحی سایت
دوشنبه, 06 دی 1395 14:31
این مورد را ارزیابی کنید
(3 رای‌ها)

شبکه های اجتماعی و استارت آپ

  

با گسترش روز افزون شبکه های اجتماعی و استقبال بسیاری از افراد از این نوع شبکه ها لزوم فعال بودن در شبکه های اجتماعی برتر و شناخته شده بسیار محسوس است. پس اگر شما قصد راه اندازی کسب و کاری را دارید می توانید با فعالیت در شبکه های اجتماعی، کمک زیادی به شناخته شدن خود و کسب و کارتان نمایید. 

استارتاپ چیست؟

در کسب و کارهای کوچک و خودکفا، که از همان ابتدای امر برای کسب درآمد ایجاد شده اند معمولا ریسک پذیری بسیار کم است و البته به نسبت آن نباید انتظار سود و ترقی زیادی از این گونه کسب و کارها داشت.

در این گونه مشاغل رشد، سرعت کمتری دارد و در حالت ایده آل حرکتی آهسته و پیوسته همچون لاک پشت دارند.

 

شبکه های اجتماعی و استارت آپ ها

 

در نقطه مقابل این گونه مشاغل، استارت آپ ها وجود دارند. در مشاغل استارت آپ، معمولا در ابتدای امر به جز مصرف کردن منابع و هزینه، منفعتی با خود به همراه ندارند. اما اگر به این نهال خوب رسیدگی شود و از خشک شدن آن جلوگیری به عمل آید در آینده منفعت زیادی نصیب شما خواهد شد. البته به شرط آنکه ایده استارت آپ شما منطقی و با برنامه ریزی مالی و اجرایی دقیق پیاده سازی شود.

 

چراشبکه های اجتماعی برای ساخت استارت اپ شما مهم میباشد؟

 

امیدواریم این مطلب نیز برای شما مفید بوده باشد. شما هم می توانید ایده های خود را برای موفقیت هر چه بیشتر یک استارت آپ با ما و سایر همراهان تیم وب پویا به اشتراک بگذارید. 

 

خواندن 1675 دفعه آخرین ویرایش در یکشنبه, 15 تیر 1399 18:18

وب پویا شما را در راه اندازی کسب و کار اینترنتی و ساخت فروشگاه مجازی یاری می کند. با استفاده از سایت های آماده ما می توانید با هر سرمایه و امکاناتی که در اختیار دارید، کسب درآمد اینترنتی مطمئنی داشته باشید.

آخرین‌ها از وب پویا