کودکانی که نام‌های اینترنتی دارند

نوشته شده توسط 
منتشرشده در آموزش طراحی سایت
چهارشنبه, 24 آذر 1395 09:39
این مورد را ارزیابی کنید
(3 رای‌ها)
کودکانی که نام‌های اینترنتی دارند - 5.0 از 5 از 3 آرا

انتخاب نام فرزند برای والدین کار حساسی است و می تواند در شکل گیری شخصیت کودک موثر باشد. هر خانواده‌ای در دنیا  بر اساس معیارهایی که در جامعه‌ ای که در آن زندگی می کند دارد نامی را برای فرزندش انتخاب می‌کند.

کودکانی که نام‌های اینترنتی دارند

حالا وقتی جامعه‌ای که فردی در آن زندگی می‌کند اینترنت باشد شاهد نامهایی خواهیم بود که شاید به نظر عجیب بیایند.


Hashtag #

از هش‌تگ بیشتر در توییتر استفاده می‌شود.اما خانواده‌ای نام دختر خود را هش‌تگ گذاشته‌اند.

FaceBook

مردی مصری بعد از اتفاقاتی که در میدان تحریر مصر افتاد و تاثیر رسانه‌های اجتماعی در انقلاب مصر نام دختر خود را فیس‌بوگ گذاشت. فیسبوک یکی از عواملی بود که در انقلاب مصر نقش مهمی بازی کرد.

Like

والدینی هم این نام را برای دختر تازه متولد شده خود انتخاب کردند. لایک یکی از امکانات بسیار جالب شبکه اجتماعی فیسبوک است.

 Google

پدری با درجه دکتری در Search Engine Marketing نام فرزند خود را گوگل گذاشتند.

@

این یکی دیگر فقط یک نشان است. زوجی چینی نام فرزند خود را @ گذاشتند. @ در انگلیسی at تلفظ می‌شود که مشابه عبارتی در زبان چینی است که معنای آن «دوستش بدارید» است.

نگارش 2.0

زوجی از افزودن II  و یا عبارت Junior بی‌زار بودند و به همین دلیل عدد 2.0 را به انتهای نام فرزندشان افزودند. از این نوع شماره‌گذاری معمولا برای مشخص کردن ورژن پروژه‌های نرم‌افزاری استفاده می‌شود. نام فرزند آنها version 2.0 نامیده شده است!

ویستا

پدر این فرزند هم از نام ویندوز vista خوشش می‌آمده و در نتیجه این نام را برای فرزند خود انتخاب کرده است.

Siri

سیری نام نرم افزاری است که با فرامین صوتی در رایانه های اپل کار میکند، این نام قبل از اینکه به عنوان نام منشی شخصی اپل بر روی iOS انتخاب شود به عنوان نام انسان استفاده می‌شده است. اما آمار نشان می‌دهد که بعد از استفاده اپل از این نام در سال ۲۰۱۲ استفاده از این نام برای کودکان با رشد ۵ درصدی روبرو بوده است.

خواندن 1829 دفعه

آیا نیاز به مشاوره دارید؟

مشاوره طراحی وب سایت

با ما در تماس باشید

تلفن:  36612265-031 , 09133045663 , 09129252046
ایمیل : info [at] webpouya [dot] com

نظر مشتریان طراحی سایت

  • از طراحی فروشگاه اینترنتی و پشتیبانی وب پویا در طول دو سال همکاری، رضایت کامل داشته و تلاششان در این رابطه ارزشمند است.
  • با توکل بر خدا و راهنمایی های جناب صداقت سایتم رو افتتاح کردم. ایشان پس از طراحی سایت همچنان پشتیبانی خدمات خود را دارند، وب پویا ممنونم.
  • گاهی اتفاقی با کسی آشنا می شوی که از راه و روش او پی به علاقه حرفه ای برای انجام کار متعهدانه اش میبری. من هم اتفاقی با این گروه آشنا شدم...
  • امکانات عالی و قیمت طراحی سایت ارزان باعث خرید ما از این تیم شد. وب پویا ممنونم و امیدوارم بتوانیم این همکاری را گسترش دهیم.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4