معرفی کتاب How Google Works

نوشته شده توسط 
منتشرشده در آموزش طراحی سایت
یکشنبه, 07 شهریور 1395 08:01
این مورد را ارزیابی کنید
(4 رای‌ها)

کتاب How Google Works

مدیران عالی رتبه گوگل شامل Eric Schmit، Jonathan Rosenberg و Alan Eagle ؛یک تیم برای نوشتن کتابی درباره ی تجربیاتشان در اداره گوگل در طی سالهای که تشکیل داده اند.اسم این کتاب How Google Works می باشد که در فارسی به معنی گوگل چگونه کار می کند؟ می باشد و در سایت کتاب howgoogleworks.net می توان آن را خریداری نمائید.

بخشی از مقدمه کتاب how google works

کتاب how google works، کتابی سرگرم کننده و ابتدایی، شامل درس هایی از تجربیات و آموخته های رئیس اجرایی گوگل، مدیر عامل سابق Eric Schmit و مسئول مستقیم پروژه های ویدئوهای، smoth Rosenberg، در طی سالها فعالیت به عنوان مدیران ارشد این شرکت بین المللی می باشد.کتاب How Google Works


مولفان کتاب توضیح می دهند که تکنولوژی چگونه قدرت را از شرکت ها گرفته و به مشتریان داده  است و تنها راه موفقیت در این موقعیت ایجاد محصولات برتر و جذب کارمندانی که است که Eric Schmit و  Jonathan Rosenberg به انها طراحان هوشمند می گویند.
مولفان این کتاب علاوه بر بیان خاطرات خود در شرکت google درباره موضوعاتی شامل فرهنگ سازمانی ،استراتژی ،استعداد، نحوه تصمیم گیری، ارتباطات، نوآوری و خرید و فروش صحبت کرده اند.

در عصر حاضر سرعت در کار از اهمیت بالایی برخوردار بوده و راه موفقیت در تجارت، جذب افراد خلاق، باهوش و ایجاد محیطی مناسب برای پیشرفت آنان است. کتاب how google works چگونگی انجام چنین کاری و رسیدن به موفقیت را به شما آموزش می دهد.

معرفی نویسندگان کتاب How google works

Eric Schmit یکی از مولفان کتاب how google works  از سال ۲۰۰۱ تا ۲۰۱۱ در سمت مدیر عامل شرکت گوگل مشغول به کار بود. در این مدت او به رشد و ترقی شرکت کمک فراوان کرد به طوری که امروزه درامد سالانه 55 بیلیون دلاری شرکت و همچنین توسعه شرکت در بیش از ۴۰ کشور دنیا از دستاوردهای او به شمار می رود.

کتاب How Google Works

Jonathan یکی دیگر از مولفان کتاب “how google works “ درسال ۲۰۰۲ در شرکت گوگل مشغول به کار شد. مدیریت طراحی و توسعه محصولاتی از قبیل gmail، Android Aps و chrome از جمله خدمات او به شرکت google محسوب می شود. در حال حاضر او به عنوان مشاور مدیر عامل شرکت google مشغول به کار است.

کتاب How Google Works

Alan Eagle در سمت مدیر ارتباطات از سال ۲۰۰۷ در این شرکت مشغول به کار است در این سمت او بسیاری از متون سخنرانی و فعالیت های ارتباطی مدیران شرکت google از جمله Eric و Jonathan را مدیریت کرده است.

کتاب How Google Works

سخنان مولفان درباره کتاب گوگل چگونه کار میکند

Eric Schmit مدیر عامل سابق گوگل که اکنون در کرسی استادی در دانشگاه است؛  در صفحه شخصی خود در گوگل پلاس نوشته است:

باعث خوشحالی من است که با همکاری Jonathan Rosenberg و Alan Eagle درباره چگونگی کارکرد گوگل مطلبی را انتشار دهم. کتاب how google works یک راهنما برای شما درباره مدیریت کسب و کار در دنیای اینترنت است. پیشنهاد میکنم اخبار کتاب how google works را برای کسب یک بینش جدید وبه عنوان مطلبی سرگرم کننده که در طول چند هفته آینده انتشار می یابد دنبال کنید.

Jonathan Rosenberg ,معاون ارشد شرکت گوگل نوشته است:

هنگامی که من وEric به گوگل ملحق شدیم موارد زیادی در تجارت بود که ما مجبور بودیم دوباره درباره تجارت و کسب و کار فرا بگیریم ما یاد گرفتیم؛ آن چیزی باعث موفقیت گوگل شده است که ترکیبی منحصر به فرد از سیستم های هوشمند، یادگیری از اشتباهات و پذیرفتن راهکارهای بالقوه مهندسان می باشد.
کتاب how google works که حاصل کار من با Eric و دوست دوران دبیرستانم Alan Eagle است درباره همه آن چیزی است که ما خود یاد گرفته ایم و یا حداقل می توان گفت همه چیزی که به ما اجازه تقسیم آن با شما را داده اند.

خواندن 2195 دفعه آخرین ویرایش در پنج شنبه, 01 خرداد 1399 15:29

وب پویا شما را در راه اندازی کسب و کار اینترنتی و ساخت فروشگاه مجازی یاری می کند. با استفاده از سایت های آماده ما می توانید با هر سرمایه و امکاناتی که در اختیار دارید، کسب درآمد اینترنتی مطمئنی داشته باشید.

نیاز به مشاوره دارید؟

با ما در تماس باشید

شمـاره های تمـاس:  36612265-031 / 09129252046 / 09133045663
پسـت الـکترونیـک: info at webpouya.com
ساعـات کـاری: شنبه تا چهارشنبه / 9 صبح الی 5 بعدازظهر

نماد و افتخارات

نماد و افتخارات وب پویا

             کانال تلگرام وب پویا  صفحه اینستاگرام وب پویا  کانال آپارات وب پویا