آمار بازدید سایت شما بعد از به روز رسانی گوگل

نوشته شده توسط  یکشنبه, 04 مرداد 1394 19:54
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

آپدیت گوگل ، رتبه سایت ، آمار بازدید سایت

ایندکس صفحات بعد از به روز رسانی گوگل

گوگل جدیدترین به روز رسانی الگوریتم خود را در راستای ایندکس کردن سایت گزارش کرد. اکنون در وبمستر تولز تمایزی بین زیر شاخه ها و لینک های HTTP , HTTPS وجود دارد. جان مولر گفت : اگر شما یکی از افراد پیگیر در زمینه سئو هستید (یا حتی تنها از روی علاقه صفحات ایندکس شده سایت را چک می کنید.) این به روز رسانی برای شما بسیار جالب خواهد بود.

 اکنون می توانید در وبمستر تولز وضعیت ایندکس شدن سایت برای HTTP /HHTPS و حتی زیر شاخه ها را به طور جداگانه بررسی نمایید.  در نمودار زیر با توجه به خط به روز رسانی می توانید تفاوتی که بعد از این تغییرات گزارش شده است را به خوبی ببینید.

رتبه سایت ، به روز رسانی گوگل ، آمار بازدید

از تاریخ 2014/03/09 یعنی نهم مارس ، به روز رسانی در زمینه ایندکس صفحات سایت ، تاثیر خود را روی سایت شما گذاشته است. و ابزار تشخیص پروتکل های خاص تایید شده است. (به عنوان مثال ابزار تشخیص تمایز www و https).

در اینجا به برخی از جزئیات تکنیکی اشاره می کنیم:

تمامی نمونه های صفحات سایت شما برای کاربر نمایش داده نمی شود.خزنده گوگل محتوای صفحاتی که شما در وبمستر تولز ثبت کرده اید را ایندکس می کند. و تعدادی آدرس از سایت شما گزارش می شود که با نسخه مورد نظر مرتبط باشد.

برای مثال سایت شما دارای 10 آدرس برای صفحاتی است که کاربران می توانند بدون عضویت از آنها بازدید کنند و 100 آدرس برای صفحاتی است که تنها در صورت لاگین قابل مرور توسط کاربر می باشد. اگر شما تنها یک حالت از سایت خود را در وبمستر تولز ثبت کنید فقط آمار ثبت صفحاتی که بدون لاگین قابل رویت می باشند را خواهید یافت و مسلما این آمار بسیار کمتر از کل صفحات سایت شما است.

برای برطرف کردن این مشکل، و همچنین ثبت صفحات امن سایت، باید در وبمستر تولز را نیز اضافه و همچنین در قسمت انتخاب کننده سایت آن را انتخاب کنید.

همچنین با معرفی زیر شاخه ها , به وسیله ممیزی کردن آنها, به وبمستر تولز، تنها مطالب مربوط به آن صفحات در وضعیت ثبت نمایش داده می شود. با این وجود دامنه سطح بالا بر تمامی آدرس های ایندکس شده تاثیرگذار خواهد بود.

 تماس با وب پویا

خواندن 2909 دفعه آخرین ویرایش در دوشنبه, 20 مرداد 1399 12:17

وب پویا شما را در راه اندازی کسب و کار اینترنتی و ساخت فروشگاه مجازی یاری می کند. با استفاده از سایت های آماده ما می توانید با هر سرمایه و امکاناتی که در اختیار دارید، کسب درآمد اینترنتی مطمئنی داشته باشید.

نیاز به مشاوره دارید؟

با ما در تماس باشید

شمـاره های تمـاس:  36612265-031 / 09129252046 / 09133045663
پسـت الـکترونیـک: info at webpouya.com
ساعـات کـاری: شنبه تا چهارشنبه / 9 صبح الی 5 بعدازظهر

نماد و افتخارات

نماد و افتخارات وب پویا

             کانال تلگرام وب پویا  صفحه اینستاگرام وب پویا  کانال آپارات وب پویا