بهترین شرکت طراحی سایت

نوشته شده توسط 
منتشرشده در آموزش طراحی سایت
پنج شنبه, 12 بهمن 1396 13:10
این مورد را ارزیابی کنید
(4 رای‌ها)

بهترین شرکت طراحی سایت کدام شرکت است؟ این سوالی است که برخی از افراد جویای جواب آن هستند. البته هر شرکت طراحی سایتی ممکن است نقاط ضعف و قوت مربوط به خود را داشته باشد اما به طور کلی برای پیدا کردن بهترین شرکت طراحی سایت باید پارامترهای زیر را مد نظر قرار داد.

بهترین شرکت طراحی سایت

نمونه کارهای طراحی سایت

توجه به نمونه کارهای طراحی سایت شرکت و کیفیت آنها از اهمیت بسیار بالائی برخوردار است. با توجه به اینکه کار طراحی سایت یک کار پروژه ای محسوب می شود، یک شرکت طراحی سایت بیشترین سود را زمانی خواهد برد که پروژه را در کمترین زمان ممکن انجام دهد، کاهش زمان در بسیاری از مواقع باعث خواهد شد که از کیفیت پروژه کاسته شود و همین موضوع در نهایت باعث میشود که مشتری از این موضوع آسیب ببیند. لذا قبل از انتخاب شرکت طراحی سایت مناسب نمونه کارهای انجام شده توسط آن شرکت را بررسی کنید و ببینید که آیا به خوبی کار می کنند یا خیر.

 

نحوه پشتیبانی

برخلاف تصور اشتباهی که اکثر افراد دارند، طراحی سایت نه یک محصول است که قیمت ثابت و مشخص داشته باشد و نه به معنای تمام و کامل یک پروژه است که تعریف شود و مجری آن را به طور کامل تحویل کارفرما دهد. طراحی سایت یک کار خدماتی است، شرکت طراحی سایت باید بتواند در طول زمان پشتیبانی مناسبی از کارفرما بکند. به دلیل اینکه در طول زمان نیازهای کارفرما و نیازهای جامعه تغییر پیدا می کنند بنابراین افرادی که دید پروژه ای به طراحی سایت دارند در دراز مدت دچار مشکل می شوند و عمر سایت های آنها کوتاه است.

بهترین شرکت طراحی سایت شرکتی است که پشتیبانی مناسبی پس از تحویل سایت ارائه بدهد. بنابراین در زمان انتخاب شرکت مورد نظر حتما نحوه پشتیبانی را مدنظر قرار بدهید.

نظرات مشتریان طراحی سایت

همواره سعی کنید نظر مشتریان قبلی شرکت را در مورد نحوه عملکرد و پشتیبانی آن شرکت جویا شوید. من از افراد زیادی شنیده ام که بسیاری از شرکت های طراحی سایت زمانی که مبلغ پروژه را دریافت کرده اند دیگر پاسخگوی نیازهای مشتری نبوده اند و یا مبالغی خارج از عرف برای انجام کارهای موردی طلب می کرده اند. نحوه تعامل شرکت طراحی سایت با مشتریان قبلی بسیار اهمیت دارد.

طراحی سایت بهینه سازی شده برای گوگل

بدون شک هیچ شرکتی ادعا نمی کند که سایتی که ما طراحی میکنیم برای گوگل بهینه نیست! همه شرکت های طراحی سایت مدعی هستند که سایت های طراحی شده توسط آنها رتبه خوبی در گوگل کسب می کند اما واقعیت این است که بسیاری از آنها حتی مفاهیم اولیه بهینه سازی سایت و سئو را بلد نیستند. به عنوان مثال یکی از پروژه هایی که در حال حاضر طراحی سایت 24 مشاور آن است، توسط شرکتی طراحی شده که اصول اولیه بهینه سازی سایت و طراحی قالب بهینه را در آن رعایت نکرده است در حالیکه این موضوع جز بندهای اصلی قرارداد طراحی سایت آنها بوده است، مسئله این نبوده که این شرکت نخواسته چنین کاری بکند بلکه کارشناسان آن اصولا با این مفاهیم آشنا نبوده اند.

چگونه تشخیص دهیم که سایت طراحی شده برای گوگل بهینه خواهد بود یا نه؟ در درجه اول باید بررسی کنید که شرکتی که ادعای طراحی سایت بهینه سازی شده را می کند خودش در گوگل به ازا عبارات پر رقابت و دشوار چه رتبه ای دارد؟ به عنوان مثال شرکتی که میخواهد سایت شما را در گوگل ارتقا دهد آیا در جستجوی عبارت "ارتقا سایت" یا "ارتقا سایت در گوگل" در صفحه اول گوگل قرار دارد یا خیر؟ در مرحله بعد باید بررسی شود که آیا مشتریان این شرکت رتبه مناسبی در گوگل دارند یا خیر؟

این نکته را در نظر بگیرید که شرکتی که خودش در گوگل رتبه مناسبی دارد لزوما برای شما سایت مناسبی طراحی نمیکند، گرچه خیلی مهم است که شرکت فوق رتبه مناسبی داشته باشد اما از آن مهمتر این است که این شرکت بتواند سایت مشتریان خود را نیز به صورت بهینه برای گوگل طراحی کند.

اعتبار شرکت طراحی سایت

اعتبار یک شرکت طراحی سایت به نیروی انسانی متخصصی است که دارد، بسیاری از شرکت های فعال در این زمینه در مکان های لوکس مستقر هستند و سعی می کنند با این کار در مشتری این موضوع را القا کنند که شرکت آنها شرکت موفقی است.

اما واقعیت این است که در کار طراحی سایت، نیروی انسانی است که حرف اول را می زند. بنابراین شرکتی که از نیروی انسانی متخصص در زمینه برنامه نویسی، گرافیک، بازاریابی اینترنتی، امنیت و... برخوردار است می تواند گزینه خوبی برای معروف ترین طراحان سایت باشد.

قدمت و سابقه شرکت طراحی سایت و همچنین نمونه کارهای موفق آن شرکت می تواند عامل مهمی در انتخاب شما باشد.

قیمت طراحی سایت چقدر است؟

طراحی سایت روش های مختلفی دارد، من شرکتی را میشناسم که تمام سایت های مشتریانش را با استفاده از جوملا طراحی میکند اما سایت خودش اختصاصی طراحی شده است. زمانی که کارفرما تعریفی از پروژه مورد نظر خود ارائه می دهد روش های زیادی برای انجام آن وجود دارد، روش های بسیار ارزان با استفاده از اسکریپت های آماده و روش های پرهزینه تر با استفاده از برنامه نویسی. یکی از دلایل تفاوت قیمت در طراحی سایت همین موضوع است. البته با توجه به اینکه کار طراحی سایت یک کار خدماتی است قطعا هر شرکت می تواند برآورد هزینه طراحی سایت به خود را داشته باشد.

بنابراین به دنبال پیدا کردن کمترین قیمت نباشید بلکه سعی کنید مناسبترین قیمت را در حالتی پیدا کنید که سایت طراحی شده جوابگوی تمام نیازهای شما باشد. بسیاری از افراد تازه کار و بعضا کم سن و سال با استفاده از نرم افزار های آماده می توانند برای شما سایت طراحی کنند اما آیا چنین سایتی پاسخگوی نیازهای شما در دراز مدت خواهد بود؟

داستان موفقیت مشتریان

یکی از عوامل بسیار مهم در انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت موفقیت مشتریان آن است. این موضوع که اصولا شرکت فوق به موفقیت مشتری خود در اینترنت فکرمیکند و پیشنهادات مناسبی برای این موضوع دارد از مهمترین اصول یک شرکت موفق است.

بهترین شرکت طراحی سایت کدام شرکت است؟

هر شرکتی ممکن است در یکی از زمینه ها مثل گرافیک، بهینه سازی برای گوگل، امنیت، برنامه نویسی، چیدمان اطلاعات، پشتیبانی، روابط مناسب با مشتری، قیمت مناسب و... بهترین داشته باشد و به طور قطع نمی توان شرکتی را به عنوان بهترین شرکت طراحی سایت معرفی کرد. امیدواریم که نکات گفته شده در این مقاله راهنمایی لازم را جهت انتخاب لیست شرکت های طراحی وب سایت در تهران به شما کرده باشد.

خواندن 2156 دفعه آخرین ویرایش در جمعه, 11 خرداد 1397 10:53

آیا نیاز به مشاوره دارید؟

مشاوره طراحی وب سایت

با ما در تماس باشید

تلفن:  36612265-031 , 09133045663 , 09129252046
ایمیل : info [at] webpouya [dot] com

نظر مشتریان طراحی سایت

  • از طراحی فروشگاه اینترنتی و پشتیبانی وب پویا در طول دو سال همکاری، رضایت کامل داشته و تلاششان در این رابطه ارزشمند است.
  • با توکل بر خدا و راهنمایی های جناب صداقت سایتم رو افتتاح کردم. ایشان پس از طراحی سایت همچنان پشتیبانی خدمات خود را دارند، وب پویا ممنونم.
  • گاهی اتفاقی با کسی آشنا می شوی که از راه و روش او پی به علاقه حرفه ای برای انجام کار متعهدانه اش میبری. من هم اتفاقی با این گروه آشنا شدم...
  • امکانات عالی و قیمت طراحی سایت ارزان باعث خرید ما از این تیم شد. وب پویا ممنونم و امیدوارم بتوانیم این همکاری را گسترش دهیم.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4