دانلود رایگان بانک ایمیل دانشجویان

 

ایمیل مارکتینگ یکی از راه های موثر در زمینه تبلیغات و در نتیجه افزایش بازدیدکنندگان از سایت و فروش شما است. در این مطلب به تهیه بانک ایمیل اشاره شده است.

فروشگاه اینترنتی شخصی یا مارکت پلیس

 

با اینترنتی شدن بسیاری از فعالیت ها، خرید های روزانه مردم نیز به شکل آنلاین تغییر کرد. شما برای راه اندازی فروشگاه آنلاین 2 راه پیش رو دارید، اول ساخت فروشگاه اینترنتی شخصی و دوم فروش محصولات در مارکت پلیس ها. در ادامه مزایا و معایب فروش در هر کدام را بیان کرده ایم.

افزایش بازدید با بروزرسانی محتوای قدیمی

 

به روز رسانی محتوای قدیمی سایت شما برای گوگل اهمیت زیادی دارد اما نه به هر قیمتی! این به روز رسانی باید طبق قوانین و الگوریتم گوگل انجام شود. در این مطلب ما افزایش بازدید سایت فروشگاهی با به روزرسانی محتوای قدیمی را بررسی میکنیم.

بهترین سایت برای رپورتاژ آگهی

 

رپورتاژ آگهی یکی از راه های موثر برای بازاریابی اینترنتی است. اصلا رپورتاژ چیست؟ بهترین سایت ها برای میزبانی رپورتاژ آگهی کدامند؟ رپورتاژ آگهی چه اهمیتی دارد؟ این ها سوالاتی است که در ادامه برای شما بیان کرده ایم.

طراحی فروشگاه اینترنتی در تهران

نویسنده: پنج شنبه, 06 آذر 1399 22:55
منتشرشده در خدمات طراحی سایت

طراحی فروشگاه اینترنتی در تهران

 

همانطور که میدانید، اینترنت تغییرات زیادی در زندگی ما بوجود آورده است . از تغییر در خرید های روزمره گرفته تا ارتباطمان با دیگران. در این مسیر، افرادی موفق خواهند شد که همگام با این تغییرات پیش بروند.

نحوه نوشتن توضیحات محصول

 

از آنجایی که در فروش اینترنتی، شما دسترسی مستقیم به مشتری ندارید، باید سعی کنید به نحوی کاربر را به مشتری تبدیل کنید. یکی از این روش ها، توضیحاتی است که برای محصولات ارائه میدهید. در این مقاله شما را با روش های ارائه توضیحات مناسب به کاربر راهنمایی کرده ایم.

مشاوره سئو سایت فروشگاهی

دوشنبه, 03 آذر 1399 13:05

مشاوره سئو سایت فروشگاهی

 

سئو مجموعه اقداماتی است، که با توجه به وضعیت هر سایت روی آن انجام می شود و باعث بهبود جایگاه سایت در گوگل و افزایش بازدید سایت می شود. ممکن است وب سایت شما محتوای مناسبی داشته باشد، اما همچنان در گوگل جایگاه خوبی نداشته باشد وبازدید مطلوب را نیز نداشته باشد.

مشاوره راه اندازی فروشگاه اینترنتی

 

مشورت کردن در هر زمینه ای، یکی از دلایل مهم برای پیشرفت انسان است. کسب و کار شما نیز بدون کمک و مشاوره گرفتن از افراد متخصص، ممکن است نتیجه مطلوب را ندهد. مشاوره ساخت فروشگاه اینترنتی توسط مشاوران با تجربه  وب پویا، شما را در پیشرفت کار خود همراهی میکند.

ساخت فروشگاه اینترنتی ابزارآلات

 

این روز ها جعبه ابزار در هر خانه ای پیدا میشود. پس میتوان گفت، یکی از محصولات مهم و پرطرفدار برای فروش اینترنتی خواهد بود. در این مطلب به شما آموزش داده ایم که چگونه با فروش این نوع محصول کسب درآمد کنید.

ساخت صفحه محصول عالی

 

در یک فروشگاه اینترنتی مهم ترین صفحه ای که کاربر را جذب میکند، صفحه معرفی محصولات است. بنابراین ظاهر جذاب و کاربر پسند این صفحه، در فروش و جذب مشتری بسیار موثر است. با ما همراه باشید تا بطور کامل با ویژگی یک صفحه معرفی محصول عالی و پر فروش، آشنا شوید.

نیاز به مشاوره دارید؟

با ما در تماس باشید

شمـاره های تمـاس:  36612265-031 / 09129252046 / 09133045663
پسـت الـکترونیـک: info at webpouya.com
ساعـات کـاری: شنبه تا چهارشنبه / 9 صبح الی 5 بعدازظهر

اینماد و مجوزها

نماد و افتخارات وب پویا

             کانال تلگرام وب پویا  صفحه اینستاگرام وب پویا  کانال آپارات وب پویا