طراحی وب سایت B2C

طراحی سایت B2C

تجارت الکترونیک فرایند خرید، فروش یا تبادل محصولات، خدمات و اطلاعات از طریق شبکه‌های کامپیوتری و اینترنت و B2C تجارت بین فروشنده با مصرف کننده یا Business to Consumer است. تجارت B2C با گسترش اينترنت بسيار افزايش پيدا كرده است به گونه ای كه افراد با صرف اندک زماني محصول مورد نياز خود را خريداري مي كنند و به صورت آنلاين مبلغ آن را مي پردازند.

آيا ميخواهيد با طراحي يك سايت B2C بستری برای فروش محصولات در اینترنت فراهم کنید؟

تجارت از نوع B2C مزاياي بسياري هم براي فروشنده محصول و هم براي خريدار دارد. از مزاياي سايت B2C براي فروشندگان اين است كه مشتريانشان فقط به مغازه و فروشگاه محدود نمي شوند و شامل بخشي از كاربران اينترنتي نيز مي گردد كه اين امر باعث فروش بيشتر محصولات و شناخته شدن در عرصه اينترنت مي شود. از سوي ديگر خريدار يك كالا ترجيح ميدهد اطلاعات مربوط به چند محصول را در اختيار داشته باشد و با مقايسه ي آنها بهترين را برگزيند كه اين امر در محيط يك فروشگاه به خوبي و آساني يك سايت امكان پذير نيست.

با طراحي سايت B2C،‌ خريدار يك محصول مي تواند اطلاعاتي از كالاي مورد نياز خود را دريافت كند و براساس ويژگي هاي ظاهري همچون نوع، رنگ، وزن و اندازه به مقايسه كالاها بپردازد و همچنين قيمت ها را نيز مورد بررسي قرار دهد و در آخر با انتخاب محصول و فروشنده مورد نظر خود به آساني خرید خود را انجام دهد. همه ي اين مراحل با صرف زماني كوتاه صورت ميگيرد، بدون اين كه وقت خود را در خيابانها و فروشگاه ها هدر دهد و در آخر هم به محصول مطلوب نرسد!

جهت اطلاع از تعرفه طراحی سایت سایت B2C و سفارش اینجا کلیک کنید.

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

فروشگاه ساز طراحی وب سایت شرکت طراحی وب سایت خبری طراحی وب سایت تخفیف گروهی طراحی وب سایت آگهی طراحی وب سایت شخصی

آیا نیاز به مشاوره دارید؟

مشاوره طراحی وب سایت

با ما در تماس باشید

تلفن:  031-36612265 , 09133045663 , 09129252046
ایمیل : info [at] webpouya [dot] com

نظر مشتریان طراحی سایت

  • از پشتیبانی این شرکت در طول دو سال همکاری، رضایت کامل داشته و تلاششان در رابطه با طراحی سایت و بهینه سازی سایت ارزشمند است.
  • با توکل بر خدا و راهنمایی های جناب صداقت سایتم رو افتتاح کردیم. ایشان پس از طراحی همچنان پشتیبانی خدمات خود را دارند، وب پویا ممنونم.
  • گاهی اتفاقی با کسی آشنا می شوی که از راه و روش او پی به علاقه حرفه ای برای انجام کار متعهدانه اش می بری. من هم اتفاقی با این گروه آشنا شدم...
  • امکانات عالی و قیمت طراحی سایت ارزان باعث خرید ما از این سایت شد. وب پویا ممنونم و امیدوارم بتوانیم این همکاری را گسترش دهیم.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4