تبلیغ در گوگل

با توجه به رشد روز افزون سفارش طراحی وب سایت و نیاز به بازاریابی اینترنتی وب سایت ها و بازدهی فراوان تبلیغ در گوگل طی چند سال گذشته ، حجم سفارش تبلیغ در گوگل به مقدار قابل توجهی افزایش یافته است.

 

تبلیغات در گوگل تبلیغ در گوگل

افزایش سفارش تبلیغ در گوگل توسط صاحبان وب سایت نکات و علل قابل توجهی را به شرح ذیل پدید می آورد که این نکات می تواند برای شما مشتری محترم قابل تامل و ارزشمند باشد :

1. افزایش فروش تبلیغ کنندگان در گوگل :

افزایش فروش تبلیغ کنندگان در گوگل موجب مداومت در سفارش تبلیغات در گوگل شده است.

2. افزایش جستجوی مشتریان در گوگل :

در حال حاضر مشتریان شما بیشتر از هر وقت دیگری از اینترنت و جتسجوی در گوگل استفاده می کنند. بر اساس جدید ترین آمار سایت رسمی Internet World State کشور ایران با داشتن حدود ۳۵ میلیون نفر کاربر در میان کشورهای خاورمیانه در رتبه اول تعداد کاربران اینترنتی قرار گرفته است.

3. هزینه کمتر نسبت به دیگر ابزار های تبلیغاتی :

هزینه تبلیغ در گوگل نسبت به دیگر ابزارهای تبلیغاتی (تلویزیون ، رادیو ، بیلبورد ، مجلات ، راهنمای همشهری و...) بسیار کمتر است.

به عنوان مثال برای درج یک آگهی کوچک جهت نمایش در یک روز در بخش نیازمندی های روزنامه همشهری شما می بایست 10 هزار تومان پرداخت بفرمایید در صورتی که ممکن است در آن روز از مشتریان شما کسی آگهی را مطالعه نکند. اما در تبلیغ در گوگل شما تا زمانی که بر روی آگهی شما کلیک نشده است پولی پرداخت نمی کنید.

4. هدفمند بودن تبلیغ در گوگل :

هدفمند بودن تبلیغ در گوگل نسبت به دیگر ابزار های تبلیغاتی بسیار ارزشمند است. شما برای نمایش آگهی خود در گوگل پولی پرداخت نمی کنید بلکه همانطور که در مثال گذشته گفته شد شما زمانی برای آگهی خود در گوگل پول پرداخت می کنید که بر روی آگهی شما کلیک شود.

5. مشتریان واقعی با تبلیغ در گوگل :

هنگام نمایش تبلیغات در گ وگل زمانی کاربران وارد سایت شما می شوند که 100% نیازمند به خدمات و یا محصولات شما هستند یعنی بازدید کنندگان سایت شما مشتریان واقعی شما هستند.

6. مشتریان جهانی با تبلیغ در گوگل :

با تبلیغ در گوگل می توانید مشتری جهانی داشته باشید چرا که تبلیغات در گوگل می تواند در هر کشوری که مورد نظر شماست نمایش داده شود.

 

با توجه به علل افزایش سفارش تبلیغ در گوگل توسط صاحبان وب سایت ، تصمیم شما چیست؟

step%20by%20google تبليغات گوگل

به ما اطمینان داشته باشید ...

هدف ما از ارائه خدمات تبلیغ در گوگل رونق بخشیدن به کسب و کار شما و افزایش مشتریان و فروش بیشتر شماست که با رسیدن به این هدف ، رضایت شما جهت سفارش بیشتر تبلیغات در گوگل برای ما حاصل می شود. پس با خیالی آسوده به ما اطمینان کنید

فروشگاه ساز طراحی وب سایت شرکت طراحی وب سایت خبری طراحی سایت تخفیف گروهی طراحی سایت آگهی طراحی وب سایت شخصی

آیا نیاز به مشاوره دارید؟

مشاوره طراحی وب سایت

با ما در تماس باشید

تلفن:  36612265-031 , 09133045663 , 09129252046
ایمیل : info [at] webpouya [dot] com

نظر مشتریان طراحی سایت

  • از طراحی فروشگاه اینترنتی و پشتیبانی وب پویا در طول دو سال همکاری، رضایت کامل داشته و تلاششان در این رابطه ارزشمند است.
  • با توکل بر خدا و راهنمایی های جناب صداقت سایتم رو افتتاح کردم. ایشان پس از طراحی سایت همچنان پشتیبانی خدمات خود را دارند، وب پویا ممنونم.
  • گاهی اتفاقی با کسی آشنا می شوی که از راه و روش او پی به علاقه حرفه ای برای انجام کار متعهدانه اش میبری. من هم اتفاقی با این گروه آشنا شدم...
  • امکانات عالی و قیمت طراحی سایت ارزان باعث خرید ما از این تیم شد. وب پویا ممنونم و امیدوارم بتوانیم این همکاری را گسترش دهیم.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4