چاپ کردن این صفحه

آیا ساب دامین تاثیری بر سئو سایت ها دارد؟

نوشته شده توسط 
منتشرشده در آموزش طراحی سایت
سه شنبه, 19 مرداد 1395 11:44
این مورد را ارزیابی کنید
(4 رای‌ها)

*آیا گوگل ساب دامین ها را دوست دارد؟

گوگل علاقه فراوانی به استفاده از ساب دامین Subdomain داشته و دارد و آنها را روشی مناسب برای شکل دهی به ساختار تشکیلی سایت ها میداند.

دلیل حساسیت زیاد این روزها در باره استفاده از ساب دامین ها به درستی مشخص نشده و اینکه چرا بعضی افراد، زیر دامنه ها را خارج از رده و خارج شده میدانند.

ممکن است شما مطالبی زیاد در سایتهای مختلف مطرح شده در زیمنه سئو به دست اورید که شما را از استفاده از ساب دامین منع میکنند بکار بردن فولدر را پیشنهاد میدهند ولی این یک قاعده کلی می باشد و مشخص نیست زیرا استفاده از ساب دامین مزایای خود را دارد.

*آیا نام دامنه بر سئو تاثیرگذار است؟

تا چه حد نام دامنه یا ساب دامین بر سئو سایت شما تاثیرگذار است؟ نکته اصلی آن است که گوگل نام دامنه یا همان آدرس سایت را در رتبه بندی نتایج خود تاثیر میدهد و اگر بتوانید دامنه ای کوتاه و شامل کلمه کلیدی خود پیدا کنید حتما مناسب خواهد بود. ولی در عمل شما بیش از یک کلمه کلیدی را در آن نمیتوانید بگنجانید و عدم حضور آن کلمه در ساب دامین یا دامنه اصلی شما به معنی شکست حتمی شما در سئو نخواهد بود.

پس سعی کنید که نام دامنه را برای کاربری بهتر و براساس شناسایی راحت از طرف مشتریان انتخاب کنید و انتخاب نام ساب دامین را براساس استراتژی بازاریابی و برندینگ شرکت انجام دهید تا رعایت اصول سئو.

*مزایای استفاده از ساب دامین*

شما ممکن است برای گسترش فعالیت شرکت خود از فولدرها بهره بگیرید و محیط سایت را گسترش دهید ولی در اینجا قصد داریم مزایای استفاده از زیر دامنه را به شما معرفی کنیم:

 

*مقایسه ساب دامین با فولدر*

  • ساب دامین رایگان است و نیاز به پرداخت هیچ وجه اضافه ای نیست.
  • به شما اجازه میدهد کلمه کلیدی مورد نظرتان را در آدرس سایت قرار دهید.
  • ساب دامین را میتوانید بر روی یک هاست کاملا مجزا پیاده سازی کنید.
  • زیر دامنه شما میتواند آدرس آی پی منحصر به فرد خود را داشته باشد.
  • ساب دامین میتواند طراحی و سیستم مدیریت مجزا و مخصوص به خود را داشته باشد.

 

خواندن 1233 دفعه آخرین ویرایش در سه شنبه, 19 مرداد 1395 14:33

آخرین‌ها از وب پویا